• Головна
  • Новини
  • "Буде зімітовано підрив нафтобази". Білоруський ОМОН та рятувальників готують до терактів

26.06.2022, 23:03

"Буде зімітовано підрив нафтобази". Білоруський ОМОН та рятувальників готують до терактів

У Борисівському районі Мінської області Білорусі завтра, 27 червня 2022 року, за участю підрозділів МНС, МВС та Міноборони країни відбудуться тактико-спеціальні навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного характеру

Про це передає білоруська державна інформаційна агенція БЕЛТА.

"27 червня у селищі Світлий Гай відбудуться тактико-спеціальні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру. У заході візьмуть участь органи та підрозділи з надзвичайних ситуацій, а також МВС, збройні сили Білорусі. У навчаннях від МНС буде задіяно 215 осіб", - повідомили у МНС Республіки Білорусь.

Відпрацьовуватимуть елементи учасники навчань на 11 майданчиках. Наприклад, на одному із майданчиків буде відпрацьовано "затримання диверсійної групи".

"Свої сили перевірить ОМОН УВС Мінського облвиконкому. Також дії у разі виникнення пожежі у трансформаторній підстанції відпрацюють підрозділи з надзвичайних ситуацій", - зазначає БЕЛТА.

Окремо наголошується на відпрацюванні "ліквідації наслідків авіаційної терористичної пригоди" та звільнення заручників.

"На тактико-спеціальних навчаннях опрацюють дії під час проведення аварійно-рятувальних робіт з ліквідації наслідків НС із наявністю небезпечних хімічних речовин на залізничному транспорті. Буде зімітовано підрив нафтобази ворожим безпілотним літальним апаратом. Підрозділи з надзвичайних ситуацій загасять умовну пожежу у резервуарному парку зберігання світлих нафтопродуктів", - кажуть білоруські надзвичайники.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: