• Головна
  • Новини
  • Боєць Третьої штурмової бригади вказав на вісім суперечливих моментів у справі про напад на Стерненка

04.05.2025, 16:15

Боєць Третьої штурмової бригади вказав на вісім суперечливих моментів у справі про напад на Стерненка

Командир інженерно-саперної роти 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, військовий і поет Олексій Бик публічно поставив під сумнів версію щодо замаху на українського волонтера та блогера Сергія Стерненка.

У дописі на Facebook, який цитує видання "Апостроф", Бик навів вісім моментів, які, на його думку, виглядають підозріло або абсурдно.

Вісім дивних моментів, за версією Бика:

  1. Зброя нападниці — пістолет Макарова (ПМ). За словами Бика, ця радянська зброя настільки неточна, що навіть самогубство з неї могло б не вдатися.

  2. Абсурдна логіка нападу — жінка-нападниця бачить охорону, але все одно стріляє, хоча шансів на успіх у неї фактично немає.

  3. Поведінка водія — чоловік у машині з працюючим двигуном і охоронцями не реагує на підозрілу особу біля під’їзду.

  4. Неймовірна ефективність пострілів — з трьох пострілів тітка влучає і в Стерненка, і в охоронця, і в два колеса, і в двері машини, що виглядає неправдоподібно.

  5. Реакція охоронця — один з охоронців нібито кидає Стерненка й ховається за автомобілем.

  6. Дії другого охоронця — замість того, щоб відкрити вогонь по озброєній нападниці, охоронець кидається на неї з голими руками.

  7. Активність Стерненка в ефірі — блогер нібито веде прямі ефіри до, під час і одразу після нападу, незважаючи на поранення і наркоз.

  8. Наявність відео з місця події — виникає питання, хто і навіщо знімав відео цього інциденту.

Олексій Бик також емоційно додав, що вже не може спокійно спостерігати за публікаціями Стерненка щодо замаху:

"Не хотів коментувати, але, бл*дь, не маю більше сили терпіти дописи 'потерпілого'. Зрозумійте: Серьожа має вас усіх за ідіотів. Питання лише в тому, наскільки безпідставно", – написав військовий.

На момент публікації Сергій Стерненко не коментував заяву бійця Третьої штурмової. Поліція також не оприлюднила нових подробиць щодо мотивів і особи нападниці.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: