• Головна
 • Новини
 • Близнюки не зізналися, хто з них батько дитини. Аліменти платитимуть обидва

04.04.2019, 08:33

Близнюки не зізналися, хто з них батько дитини. Аліменти платитимуть обидва

Суд у бразильському штаті Гояс наказав двом чоловікам — ідентичним близнюкам — виплачувати аліменти на дитину, оскільки ДНК-тест на батьківство в їхньому випадку не дав чіткого результату.

Відповідачі відмовилися добровільно повідомити, хто з них двох є батьком дівчинки — таким чином вони сподівалися уникнути виплати аліментів на утримання дитини.

Брати-близнюки — в матеріалах суду їхні імена позначені як Фернандо і Фабрісіо, а прізвище не розкривається відповідно до вимог закону — ходили на побачення з жінками по черзі, видаючи себе один за одного — тому мати дівчинки не знає, від кого з них двох вона завагітніла.

 Суддя заявив, що приховуючи правду, відповідачі позбавили дівчинку права знати, хто є її біологічним батьком. Суд постановив вписати у свідоцтво про народження в графу "батько" імена обох чоловіків.

Кожен з близнюків буде виплачувати на утримання дитини 230 реалів (близько 60 доларів США) щомісяця — ця сума становить 30% від мінімальної зарплати в Бразилії.

Таким чином, дівчинка буде отримувати у два рази більше аліментів.

"Один з відповідачів намагався зловмисно ввести суд в оману і приховати факт свого батьківства. Згідно із законом, така мерзенна поведінка має бути покарана", - заявив суддя.

У матеріалах справи стверджується, що близнюки використовували свою схожість, аби обманювати жінок — ходили на побачення, видаючи себе один за одного, щоб кожен мав можливість бути з якомога більшою кількістю партнерок.

Коли "подруги" ловили їх на зраді, брати також користувалися своєю схожістю як прикриттям, заявляючи розгніваним жінкам: "Це був не я, це він".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: