21.09.2020, 11:05

Біля Авалону на Липинського вирубали дерева

"Біля скандального Авалону на Липинського вирубали всі дерева, руйнують велодоріжку і ліплять вузенький тротуар і величезну парковку на території міста".

Про це пише Зручне місто: "Нагадаємо, за незаконними схемами і за підтримки депутатів Львівської міської ради ділянка перейшла під забудову. Однак, за справу взялась прокуратура і в лютому 2020 року заявили, що земельну ділянку на Липинського, 27 у Львові, де будують ЖК Avalon Time, повернуть у власність міста.

Навіть якщо відкласти питання законності цих дій, то з очки зору міського простору це дуже поганий розподіл території, адже там є достатньо місця, щоб зробити нормальний широкий хідник, який буде відділений від велодоріжки газоном. І ціла купа заїздів на прибудинкову територію однозначно псують саму велодоріжку, роблять її переривчастою і більш небезпечною. А це була одна з найбільш зручних велодоріжок, яка була збудована ще в 2011 році за кордоном ти німецького гранту. Ну і дерева... Їх тепер нема! Гола земля і бетонне поле! Як тут було зелено раніше видно на останньому фото.

Просимо чиновників і депутатів втрутитись і зупинити варварство!

Зокрема, Упраління екології ЛМР дати оцінку факту нищення зелених насаджень, КП Адміністративно-технічне управління накласти штраф за зрізання дерев і змусити висадити нові, головного архітектора міста Львова дати оцінку і допомогти розробити новий проект благоустрою".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: