• Головна
  • Новини
  • Бій тривав 18 годин: нацгвардійці спільно з ЗСУ закріпилися на нових позиціях на Луганщині

30.06.2023, 13:44

Бій тривав 18 годин: нацгвардійці спільно з ЗСУ закріпилися на нових позиціях на Луганщині

Українські воїни відбили наступ ворога у Луганській області, знищивши 40 окупантів і їхню техніку, ще 100 росіян було поранено

Про це йдеться на фейсбук-сторінці франківських нацгвардійців.

"Бійці 50-го полку імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України спільно з іншими підрозділами сил оборони, успішно відбили атаку російських військових та закріпилися на нових позиціях у Луганській області. Попри чисельну перевагу супротивника, українським військовим вдалося знищити 40 окупантів, поранити понад 100 ворожих солдатів і знищити їхню техніку. Російські війська продовжили атаку, але нацгвардійці відбили другий наступ і відновили контроль над позиціями", - розповіли воїни.

Як зазначається у полку, бій тривав близько 18 годин. Він включав спільну роботу різних груп, а також підтримку аеророзвідки та корекцію вогню.

"Українські військові продемонстрували мужність та вміння, не відступаючи й не віддавши ніякої території російським силам. Вони стійко продовжують тримати оборону на Луганщині вже не перший місяць і будуть продовжувати, поки Україна не стане вільною та незалежною", - додали в Нацгвардії.

Довідково. 50-й полк імені полковника Семена Височана (50 П, в/ч 1241) — підрозділ у складі Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. Дислокується переважно в Івано-Франківську, має підрозділи в Калуші та Чернівцях.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: