21.10.2025, 21:56
Bihus.Info: Голова Закарпатської ОВА приховує ексдружину в деклараціях, яка обростає активами та бізнесами
Журналісти Bihus.Info з'ясували, що голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький "приховав" у своїй декларації колишню дружину з низкою нерухомості та бізнесів.
Про це пише "Bihus.Info".
У декларації Білецького практично немає майна, а також відсутні згадки про дружину, з якою він, нібито, розлучився ще у 2016-му.
Втім, очільник Закарпатської ОВА, схоже, все ж продовжує проживати з ексдружиною. Журналісти помітили пару разом у маєтку в історичному центрі Ужгорода, який записаний на колишнього тестя Білецького.
Також, за даними джерел Bihus.Info, з початку повномасштабного вторгнення Мирослав та Оксана Білецькі виїздили разом за кордон щонайменше 8 разів, 7 з яких на автівці, записаній на колишню.
Дружина Оксана Білецька активно займається бізнесом і має частки у цілій низці різнопрофільних компаній.
Серед її партнерів дружини впливових у регіоні нардепів – Василя Петьовки та Валерія Лунченка. Разом у їхній власності є 5 теле- і радіокомпаній.
Раніше жінка була у спільному бізнесі з контрабандистом та колишнім митником Валерієм Пересоляком, внесеним у санкційний список РНБО. А також мала спільну компанію з керівником одного з комунальних підприємств Виноградівської міської ради Артуром Шерегі, у якого журналісти знайшли російські активи та російський паспорт.
Дослівно: "Окрім цього ексдружина та діти Мирослава Білецького через інвестфонд "ЕСТЕЙТ ФІНАНС" мають частку у компанії "ЮКРЕЙНІАН НАТС ПРОДАКШН", бенефіціарами якої є колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та колишній нардеп Ігор Котвіцький".
Деталі: Ще у двох агрокомпаніях Авакова та Котвіцького журналісти знайшли частку начебто дружини старшого сина Білецького – Мирослави Опшитош.
Її також немає в деклараціях сина Дмитра, хоча їй належить земельна ділянка у центрі Хуста під ЖК "Shayan lux house", 220 м2 нерухомості в самому ЖК, дві квартири в Хусті, кілька гектарів землі у курортному Шаяні та торгові приміщення на ринку.
У коментарі журналістам Bihus.Info щодо відсутності ексдружини в декларації Мирослав Білецький заявив, що в нього "не виникало юридичного обов'язку щодо такого декларування". А також додав, що на його "роботу як керівника ОВА не можуть і не впливають сторонні люди".
Дмитро, син Мирослава Білецького, також заявив журналістам, що юридичних зобов'язань декларувати Оптишош в нього не виникало.
За темою
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої
31.01.2026, 16:02
- На Закарпатті через паводок 17 населених пунктів можуть залишитися без газу
30.01.2026, 09:21
- Спричинила ушкодження хребта та спинного мозку: в Мукачеві лікарку підозрюють у смерті немовляти
29.01.2026, 16:54
- Пологи в екстрених умовах: на Закарпатті жінка народила просто в «швидкій» на засніженій гірській дорозі
26.01.2026, 14:28
- Трагічний випадок в Ужгороді: 12-річна дівчинка померла після наркозу у стоматології
14.01.2026, 16:51
Обговорення
Ужгород
ТОП
У Львові 8-річній дівчинці з генетичним захворюванням пересадили нирку від матері
Генпрокуратура перевіряє трьох прокурорів через придбання нерухомості у Буковелі
Трясла і кидала немовля: у Львові за завдання травм дитині засудили матір
У центрі Львова автобус зачепив пішохода
У Стрию під час пожежі в квартирі загинув 73-річний чоловік
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів