• Головна
  • Новини
  • Бібліотеку-довгобуд у центрі Тернополя передали у власність громади

25.10.2021, 15:07

Бібліотеку-довгобуд у центрі Тернополя передали у власність громади

Бібліотеку-довгобуд у центрі Тернополя передали у власність громади. Рішення прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України.

Про це повідомили в пресслужбі Тернопільської ОДА.

Будівництво бібліотеки, площею 9161,4 кв.м, розпочато у 1987 році. Та роботи досі не завершили.

«Боротьба із не закінченими довгобудами — це один із пріоритетів, який я ставлю у своїй роботі. Майже 10 місяців ми працювали над збором необхідних документів, яких, по суті, не було. Відновили документи на землю, пройшли погодження всіх міністерств, відомств. Ми отримали погодження Кабінету Міністрів України, за умови, що у ньому  знаходитимуться органи місцевого самоврядування,  Центр надання адміністративних послуг. Цей шлях пройдено і офіційно бібліотеку-довгобуд у центрі Тернополя передаємо у власність Тернопільської громади», - розповідає голова облдержадміністрації Володимир Труш. 

Понад 30 років держава витрачала кошти на охорону цього об'єкту. Багато років питання не могли вирішити. Об'єкт не лише був не добудований, але і спотворював історичну частину міста.

Площа об'єкту передачі дозволить розмістити виконавчі органи міської ради та її структурні підрозділи в одному приміщенні (оскільки вони розміщені в різних частинах міста). У тому числі й Центр надання адміністративних послуг, що сприятиме оперативному та якісному наданню послуг громадянам та організаціям.

«Ми збираємось перепланувати цей об'єкт, попередньо зробивши проєктно-кошторисну документацію. Тут буде новий сучасний ЦНАП, де тернополяни зможуть отримувати соціальні послуги. Все, що пов'язано зі спілкування з населенням, молодіжними організаціями - усе це буде знаходитися у цьому приміщенні», - зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: