• Головна
 • Новини
 • «Батьківщина» вийшла на друге місце у партійному рейтингу, - КМІС

05.07.2021, 16:58

«Батьківщина» вийшла на друге місце у партійному рейтингу, - КМІС

За останній місяць команду Тимошенко почали підтримувати ще 3% виборців. Сьогодні проголосувати за "Батьківщину" хочуть вже 15% серед тих, хто визначився та прийде на вибори.

Про це повідомляє "РБК-Україна" посиланням на результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

У пресрелізі КМІСу йдеться про те, що якби вибори до Верховної ради відбувалися в кінці червня, то до парламенту пройшли б 7 партій.

Хоч зі значними електоральними втратами, але першість тримає партія "Слуга народу", за яку готові проголосувати 20,6% серед тих, хто визначився з вибором.

Відповідно до опитування друге місце посідають водночас три партії "ОПЗЖ" (16,9%), "ЄС" (15%) і "Батьківщина" (14,7%). Однак лише команда Тимошенко за останній місяць показує суттєве зростання підтримки серед українців, адже додала до свого рейтингу 3%.

Також 5%-ий бар’єр долають партії "Сила і честь" (7%), РПЛ (5,7%) і "Українська стратегія Гройсмана" (5,1%).

Політичні настрої українців також пояснюються тим, що 64% громадян вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку, а 52,7% не схвалюють діяльність президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, з 22 до 29 червня 2021 року Київський міжнародний інститут соціології провів всеукраїнське опитування громадської думки, під час якого методом особистого інтерв’ю було опитано 2031 респондента, що мешкають у 107 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,9% – для показників близьких до 25%, 2,2% – для показників близьких до 12%, 1,5% – для показників близьких до 5%.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: