• Головна
 • Новини
 • Банкова хоче домовитися з олігархами, щоб не розвалювали фракцію «Слуг народу»

23.11.2020, 14:11

Банкова хоче домовитися з олігархами, щоб не розвалювали фракцію «Слуг народу»

Фракція «Слуга народу» наразі втрачає єдність через орієнтованість частини депутатів на олігархів або на інші політичні проєкти, для подолання цього необхідно посилити комунікацію і з великим бізнесом, і з народними депутатами.

Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю виданню «Бабель».

За його словами, наразі очевидно, що «олігархи чи, скоріше, великий бізнес» інвестували капітали у певні політичні проєкти, зокрема в рамках партії «Слуга народу».

«Тепер вони у примітивний спосіб намагаються вирішувати свої лобістські завдання. Наша мета — пояснити великому бізнесу, що так це не працює», - зазначив Подоляк.

З іншого боку, зауважив він, точно потрібно посилити комунікацію з парламентом.

«Якщо пів року тому можна було комунікувати через раз, то зараз потрібно постійно пояснювати свої дії. Є глава фракції, є кілька груп, є актив, який може практично регулярно у своєму колі зустрічатися з нами, з профільними заступниками та міністрами й обговорювати єдину стратегічну позицію. Я розумію, що не всі депутати будуть на це відгукуватися, тому що багато хто з них зацікавлені в інших політичних проєктах», - вважає радник голови ОП.

Він також висловив думку, що для спілкування з великим бізнесом потрібна публічна платформа, «Обговорити всі правила, умови і сказати, що ми хочемо, щоб ви їх дотримувалися. В Україні за якоюсь традицією великий бізнес вважає необовʼязковим виконувати взяті на себе зобовʼязання перед державою», - зазначив Подоляк.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: