18.10.2024, 12:14
БЕБ на Львівщині вилучило сигаретну лінію, яку намагались незаконно експортувати до Чехії
Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області зупинили спробу нелегального вивезення обладнання для виготовлення сигарет через пункт пропуску «Краковець» Львівської митниці.
Сигаретну лінію у розібраному вигляді намагались експортувати до Чехії вантажним автомобілем як обладнання для пакування харчових, сипучих продуктів.
Під час огляду причепа вантажівки детективи БЕБ виявили складові частини комплексу. Його орієнтовна вартість становить понад 20 млн грн.
Вилучене обладнання передано на матеріально-відповідальне зберігання. Призначено низку судових експертиз.
Досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 199, ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України здійснюють детективи Теруправління БЕБ у Львівській області.
За темою
- Львівські лікарі допомогли 69-річному тернополянину відновитися після ракетної атаки
17.06.2026, 12:27
- Частину вул. Конюшинної у Львові заасфальтують
17.06.2026, 11:33
- На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
17.06.2026, 09:08
- За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
16.06.2026, 22:28
- Вулиця Залізнична вже з верхнім шаром асфальту
16.06.2026, 18:54
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні