22.12.2024, 20:39
"Азов" показав, як росіяни намагалися штурмувати українські позиції на електросамокатах: результат – втрати техніки та живої сили
Бригада "Азов" поділилася відео, яке демонструє спробу російських військових штурмувати українські позиції, використовуючи нетипову техніку, зокрема електросамокати.
Інцидент стався під час однієї з останніх операцій на лінії фронту, де ворог намагався прорвати оборону 12-ої бригади спеціального призначення "Азов".
Згідно з повідомленням бригади, під час штурму російські війська зазнали серйозних втрат. В результаті контратаки українських військових було знищено 5 одиниць броньованої техніки, 8 автомобілів та ліквідовано 63 російських солдатів. Крім того, бійці "Азову" повідомляють, що серед залишених на полі бою об'єктів були три покинуті електросамокати — очевидний доказ того, як незвичні засоби транспорту використовувались агресором під час цієї операції.
"Російські окупанти вже кілька місяців намагаються прорвати нашу оборону різними способами. Вони використовують навіть легкові автомобілі, баггі та електросамокати, щоб обійти наші укріплення і здобути хоч якісь успіхи на цьому фронті", – йдеться в повідомленні бригади. У "Азові" підкреслюють, що подібні спроби не приносять успіху, і під час штурмів ворог зазнає значних втрат.
У відео, яке показали українські військові, чітко видно не тільки техніку, знищену в бою, але й саму специфічну техніку ворога, зокрема, електросамокати, які, ймовірно, використовувались для швидкого переміщення по пересіченій місцевості. У "Азові" зазначили, що це свідчить про крайній дефіцит у ворога традиційної техніки, і він змушений вдаватися до таких нестандартних рішень.
За останні місяці російська армія втратила велику кількість бронетехніки, тому зараз противник активно використовує навіть найменш звичні засоби для наступу. Відео з результатами цього штурму, яке опублікувала бригада "Азов", не тільки показує відвагу та професіоналізм українських військових, але й демонструє намагання агресора використовувати все, що є в їхньому розпорядженні, щоб прорвати українську оборону.
За темою
- Сили оборони України вбили або поранили ще 1260 російських окупантів – Генштаб
17.06.2026, 08:11
- ЗСУ посилюють північний кордон: формують нові підрозділи безпілотних систем біля Білорусі
16.06.2026, 12:39
- За добу армія РФ втратила понад 1200 військових та більше двох тисяч безпілотників — Генштаб
16.06.2026, 08:41
- Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
15.06.2026, 08:24
- За добу Сили оборони знешкодили ще 1440 окупантів та понад дві тисячі російських дронів
14.06.2026, 09:07
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні