Японська компанія Honda до кінця березня планує випустити на ринок автомобіль з функцією автоматизації водіння з режимом вільних рук.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє NHK.
У міністерстві транспорту Японії зазначили, що таким чином автовиробник стане першою у світі компанією, яка представить на ринку автомобіль третього рівня автоматизації.
Компанія Honda повідомила, що вона отримала державне свідоцтво сертифікації своєї системи автоматизації водіння.
Як відомо, технології автоматизації водіння мають п'ять рівнів.
Перший і другий передбачають автоматичне гальмування і технологію утримання смуги руху.
Третій рівень дозволяє водієві надати виконання всіх операцій, в тому числі управління кермом і гальмування, самому автомобілю, але тільки в певних умовах, зокрема, в дорожній пробці або на автомагістралі, коли транспортний потік рухається повільно.
За темою
- Вживані авто з Європи невдовзі подорожчають
10.02.2021, 14:20
- Toyota представила ультракомпактний електрокар
28.12.2020, 14:14
- Податківці викрили схему на 2 млрд, за якою в Україну ввезли 130 000 авто
21.12.2020, 13:34
- Volkswagen представив новий хетчбек
04.11.2020, 19:33
- У США представили електричний Hummer на тисячу «коней»
21.10.2020, 18:55
Обговорення
Економіка
ТОП
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На Львівщині чоловік після конфлікту з тещею підпалив будівлю і вчинив самоспалення
В Університетській лікарні врятували 28-річну жінку, від якої відмовилися медичні заклади на заході України
У Луцьку на хабарі у 3500 доларів поліція затримала керуючого адвокатським бюро
9 червня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні