Мережа заправних CNG станцій "Укравтогаз" групи "Нафтогаз" запускає програму CNG FORWARD для компенсації витрат на придбання нового та вживаного транспорту на метані.
Про це повідомляє пресслужба Укравтогазу.
"Щоб створити для українських перевізників та підприємств додатковий стимул до оновлення власних автопарків та зменшити фінансове навантаження на бізнес клієнта, компанія Укравтогаз розробила програму компенсації витрат на придбання нового та вживаного транспорту на екологічному CNG", - розповідають у компанії.

Як зазначається, компенсація вартості авто відбуватиметься за рахунок надання довгострокових фіксованих знижок на CNG пальне. Максимальний термін тривалості програми становить 10 років. Уже протягом перших п'яти років власник транспорту може повернути залежно від категорії транспортного засобу до 25% вартості нового авто і понад 90% - вживаного.

"Програма підійде для юридичних осіб, власників автопарків, перевізників, підприємств та компаній, які прагнуть оновити свій автопарк на більш сучасний, екологічний та економічний транспорт.
Учасники програми, які придбають новий або вживаний транспортний засіб зі встановленим ГБО від заводу-виробника або переобладнають новий автомобіль, мають змогу отримувати щомісячну компенсацію коштів на власний рахунок", - ідеться у повідомленні.

Однією з головних умов є наявність першої реєстрації автомобіля на території України.
"Власники транспорту повинні укласти договір з ДП «Укравтогаз» на придбання CNG пального не пізніше 30 днів із моменту першої реєстрації автомобіля в Україні (або реєстрації ГБО)", - додали у компанії.
Нагадаємо, за даними Укравтопрому, в Україні за вересень 2020 року було придбано та зареєстровано 7,6 тис. нових легкових автомобілів, що на 6% більше, ніж у вересні минулого року. При цьому за місяць зареєстрували 35,9 тис. вживаних імпортних легкових авто, що на 56% більше, ніж у вересні торік.За темою
- Ціна автогазу в Україні сягнула історичного рекорду
08.11.2021, 17:44
- Ціни на автогаз продовжують рости
12.10.2020, 15:55
- Росія обмежила транзит казахстанського автогазу в Україну
24.05.2019, 18:58
- Пальне дешеве, але нелегальне
27.07.2018, 19:57
- Продавців автогазу запідозрили у змові
24.07.2018, 07:54
Обговорення
Економіка
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні