Авіарейси до Польщі в 2020 році обіцяють з Рівного: дешеві або не дуже.
Про відкриття нового сполучення наступного року на своїй Facebook-сторінці написав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, пoвідoмляє Yavp.pl.
“Плануємо авіарейси з Міжнародного аеропорту “Рівне” до Польщі із 2020 року. Про це сьогодні говорили з депутатами Сеймику Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща. У нас є великий запит на польоти із Рівного до Польщі - від фахівців ІТ-галузі, до армії студентів, які навчаються у сусідній країні”, - зазначив посадовець.
Він також уточнив, що за умови залучення лоукост-компанії цілком реально запустити в першу чергу рейси з Рівного до Ольштина. Переговори вже ведуться, але не лише з лоукостерами.
“Наразі ведемо перемовини щодо співпраці із угорським Wizz Air та ірландським Ryanair, а також польськими авіалініями LOT”, - додав Віталій Коваль.
За темою
- Рівненщина: Троє місцевих жителів організували незаконний перетин кордону для ухилянтів за 5 тисяч доларів
10.02.2025, 16:34
- Росіяни атакували ракетами Рівненщину
28.08.2022, 20:43
- На Рівненщині готують додаткові місця для вимушено переміщених українців
19.08.2022, 16:16
- У Рівному поліцейські встановлюють обставини стрілянини, внаслідок якої загинуло двоє людей
04.03.2022, 21:36
- На Рівненщині учасника терористичної організації засудили до 9 років
31.01.2022, 16:44
Обговорення
ТОП
У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19 квітня: що треба знати про цей день
У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
Водій Opel збив двох підлітків на мотоциклі біля Яворова
Стрілянина в Києві: МВС розслідує дії поліції під час теракту
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми