• Головна
  • Новини
  • Аваков - це готовий прем’єр-міністр України, - нардеп Цимбалюк про відставку міністра МВС

13.07.2021, 19:13

Аваков - це готовий прем’єр-міністр України, - нардеп Цимбалюк про відставку міністра МВС

"Я не є прихильником реформ, які проводив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Більше того, вважаю, що реформа поліції не зовсім вдалася. Але я погоджуюсь, що Арсен Аваков належить до тих державників, які, працюючи у попередній владі, не дали можливості провести фальсифікації виборів, що відбулися". 

Про це повідомив народний депутат України від «Батьківщини» Михайло Цимбалюк в ефірі телеканалу «Україна 24».

Заслуга Авакова - це те, що він вибудував систему МВС європейської моделі. За це йому честь і хвала, оскільки це непроста річ, і жодному міністру досі це не вдавалось. Тим більше, що Аваков мав можливість порівняти теперішній стан справ із діями попередньої влади, адже, справді, в історії України він найдовше з усіх міністрів обіймав таку високу посаду.

Мене турбує інше. Я не думав, що саме у цей непростий для історії України час Аваков подасть у відставку", - зазначив Михайло Цимбалюк.

Він також наголосив, що особистою заслугою міністра Авакова є розбудова Національної гвардії України.

Водночас народний депутат додав, що є питання до проведення реформи Державної прикордонної служби України та Державної міграційної служби України.

"Вважаю, що Арсен Аваков має інші амбіції. У мене часто поставало питання, як Аваков, маючи такий досвід, може перебувати під керівництвом прем’єр-міністра, віце-прем’єрів. Мабуть, він стримувався", - підкреслив Михайло Цимбалюк.

Політик також наголосив, що знає кілька фахових осіб, які могли б ефективно працювати на посаді міністра внутрішніх справ. Але не буде їх називати хоча б із тих міркувань, щоб їм не зашкодити.

"Я переживаю, щоб ті реформи, які вже тривають, були продовжені. Знаю, наскільки важко ці питання проходили через сесійну залу, але Аваков має авторитет серед депутатів. За своїм впливом і потужністю Аваков - це готовий прем’єр-міністр України, і я думаю, що саме на цю посаду його будуть рекомендувати. Очевидно, це було б правильно і спрацювало на користь України", - сказав Михайло Цимбалюк.

Нардеп наголосив, що Верховна Рада України може розглянути заяву Авакова вже в четвер.

Михайло Цимбалюк також наголосив, що президент Зеленський має переступити через свої амбіції, адже Арсен Аваков має авторитет серед депутатів Ради.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Львівщині авто зіткнулось із вантажним потягом, загинула жінка. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

Мирослав Дністрянський

Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

Михайло Цимбалюк

У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: