26.12.2023, 21:16
Армія РФ завдала удару по залізничному вокзалу Херсона, загинув поліціянт
Армія РФ завдала удару по залізничному вокзалу Херсона, загинув поліціянт, двоє його колег і двоє цивільних поранені.
"Складний день. Щойно була доповідь щодо обстрілу Херсона. Російський удар по залізничному вокзалу. Евакуаційний поїзд. Усі служби зараз на місці. Кількість убитих і постраждалих наразі встановлюється. На місці було багато цивільних. Усі оновлення інформації будуть представлені відповідними службами", - сказав президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.
За даними, які оприлюднила Укрзалізниця, у результаті обстрілу пошкоджено вокзал і рухомий склад Укрзалізниці.
Наразі відомо про декількох поранених працівників. Пасажири в укритті.
"План наступний: чекаємо стабілізації ситуації навколо вокзалу, пересаджуємо людей в автобуси від привокзальної площі до Миколаєва (дякуємо Херсонській військовій адміністрації за оперативну підмогу), там ми вже зараз готуємо резервні вагони – і ними повеземо понад 100 пасажирів до безпеки.
Ситуація контрольована, залізничники готові продовжувати рух", - повідомила Укрзалізниця.
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що під час масованого обстрілу міста на вокзалі перебувало близько 140 цивільних на залізничному вокзалі чекали відправлення евакуаційного потягу.
Поліціянти почали евакуацію людей, під час неї загинув лейтенант поліції з Кіровоградщини. Ще двоє поліцейських – в лікарні з осколковими пораненнями. Двом цивільним, які отримали осколкові поранення, надають медичну допомогу.
За темою
- Росія посилює оборону Криму через побоювання українського десанту, – ВМС
17.06.2026, 22:10
- Генштаб ЗСУ спростував російські заяви про нібито удар по автобусу з дітьми на Брянщині
17.06.2026, 17:14
- ВАКС визначив заставу для співробітника СБУ у справі про вимагання 150 тис. доларів
17.06.2026, 15:30
- Підтримка втручання президента в роботу уряду та парламенту в Україні знизилася більш ніж на чверть — опитування КМІС
17.06.2026, 15:07
- Російські безпілотники пошкодили сортувальний центр «Нової пошти» у Сумах: під загрозою понад 13 тисяч відправлень
17.06.2026, 13:57
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні