• Аргентина зганьбилася у матчі з Саудівською Аравією на ЧС-2022

22.11.2022, 15:28

Аргентина зганьбилася у матчі з Саудівською Аравією на ЧС-2022

22 листопада у 1-му турі чемпіонату світу з футболу збірна Аргентини сенсаційно програла Саудівській Аравії

Про це повідомляє Еспресо.TV, пише Вест Ньюз.

У Аль-Даїяні Аргентина повела в рахунку вже на 10-й хвилині, коли Ліонель Мессі реалізував пенальті.

Саудівська Аравія на початку другого тайму перехопила ініціативу та змогла не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед. На 48-й хвилині забив Салех Аль-Шехрі, а ще за 5 хвилин відзначився Салем Аль-Давсарі.

Аргентина програла Саудівській Аравії 1:2 та з 0 очок опинилася на останньому місці в турнірній таблиці. Саудівська Аравія з 3 пунктами захопила лідерство.

У іншому матчі групи C сьогодні о 18:00 зіграють Польща та Мексика.

У 2-му турі 26 листопада Аргентина зустрінеться з Мексикою, а Саудівська Аравія - з Польщею.