• Головна
  • Новини
  • Арештовані мільйони Тетяни Крупи не передані АРМА: доля коштів, які могли б допомогти ЗСУ

09.01.2025, 12:56

Арештовані мільйони Тетяни Крупи не передані АРМА: доля коштів, які могли б допомогти ЗСУ

У прокуратурі зберігаються арештовані $6 млн керівниці МСЕК Тетяни Крупи, які повинні були бути передані в управління АРМА, але досі не передані через бюрократичні затримки.

Очільниця Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Олена Дума заявила, що арештовані мільйони доларів, які належать керівниці МСЕК Тетяні Крупі, досі не передано в управління агентству, що ускладнює можливість використати ці кошти для допомоги Збройним силам України.

За її словами, це не єдиний випадок, коли арештовані активи не потрапляють до АРМА. Олена Дума зазначила, що такою ситуацією користуються органи досудового розслідування, зокрема й щодо арештованих коштів Крупи. "Якби ці кошти були передані в управління АРМА, агентство могло б надіслати їх на підтримку Збройних сил України", — додала вона.

Мова йде про велику суму грошей, вилучену правоохоронцями 3 жовтня 2024 року під час обшуку в квартирі Тетяни Крупи, коли було знайдено понад $2,5 млн готівки, а також євро та гривні в різних кімнатах її квартири. Загалом арештовано понад 150 об'єктів нерухомості, які належать Крупі та її родині.


 

Тетяна Крупа і її чоловік, Володимир Крупа, задекларували офіційні доходи в розмірі 24 млн грн за 2023 рік.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: