12.10.2021, 23:09

Арахамія двічі літав до Відня літаком Фірташа

На "Українській правді" вийшло нове розслідування, де стверджується про поїздки керівника фракції "Слуга народу", народного депутата Давида Арахамії до Австрії під час пандемії, коли кордони з Європою були закриті.

"Від наших джерел у правоохоронних органах нам вдалося отримати документи, які свідчать про те, що керівник фракції президента під час закритого авіасполучення з Європою через пандемію двічі літав до Відня з дружиною, двічі приватним літаком, який належить структурам, пов'язаним з Дмитром Фірташем", – розповів Михайло Ткач у своєму матеріалі, - пише Сьогодні.

Журналістам також вдалося з'ясувати у Арахамії мету двох поїздок приватним літаком. За словами нардепа, мета польоту в Австрію – особиста.

"Я обіцяв показати вам оф рекордс справжню причину, чому я туди літав. Там немає ніякої політики чи підтексту якогось. Причина у мене реально поважна – це медична причина", – сказав він.

Михайло Ткач підтвердив, що Арахамія дійсно документально підтвердив мету поїздки. Вартість кожної поїздки – 23 тис. євро.

З приводу літака Дмитра Фірташа народний депутат відповів так: "Виявилося, що цей літак належить структурам пана Фірташа, зданий в якусь велику авіакомпанію, кількість бортів якої – кілька сотень".

  • Нагадаємо, що Дмитро Фірташ з 2014 року перебуває під слідством у Відні. Українського бізнесмена звинувачують в міжнародній корупції.

  • США зажадали екстрадиції Дмитра Фірташа. Однак міністр юстиції Австрії не підтвердив таке рішення.

  • Водночас захист Фірташа заперечує всі звинувачення.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: