14.09.2021, 22:11

Apple показала лінійку iPhone 13: новий процесор та iOS 15

Apple на конференції 14 вересня представила лінійку нових iPhone, до яких увійшли iPhone 13 та 13 mini, а також дві Pro моделі.

Про це відомо з трансляції заходу, - пише ЕП.

 

APPLE

iPhone 13 та 13 mini

Моделі доступні у 5 кольорах та алюмінієвому корпусі. iPhone 13 має діагональ 6,1 дюйма, mini модель – 5,4 дюйма.

Дисплей захищений "керамічним щитом" – надміцним прозорим склом. Обидві моделі мають стандарт захисту від вологи IP68.

У нових iPhone змінили передній вигляд екрану й зменшили верхню палень з камерами та датчиками – таким чином дисплей займає більше місця. Як і раніше, моделі обладнані Face ID.

Смартфони мають Super Retina XDR OLED дисплеї з яскравістю на 28% краще, проте вищою енергоефективністю. При вуличному освітленні яскравість сягає 800 нт, а для HDR-контенту (фото чи відео) – 1200 нт.

Телефони мають витривалішу батарею завдяки новому чипу A15 Bionic, більшій батареї та оптимізації. У Apple кажуть, що iPhone 13 працює на 2,5 години більше за iPhone 12, а iPhone 13 mini – на 1,5 години більше за iPhone 12 mini.

Про камеру. У моделях вона ширококутова та може "збирати" на 47% більше світла для зменшення шумів на фото, відтак може краще знімати вночі. Також додано технологію оптичної стабілізації зображення зі зсувом датчика та діафрагму у ƒ/1.6.

 

APPLE

Також додано Cinematic mode для зйомки "як у кіно" з кращою глибиною та автоматичною зміною фокусу. Такі відео знімаються у Dolby Vision HDR з підтримкою 4K до 60 fps.

Новий чип A15 Bionic створений за процесом 5 нанометрів має шестиядерний центральний процесор та чотириядерний. Крім того, смартфон оснащений шістнадцятиядерним "нейронним двигуном", що здатний обробляти 15.8 трлн операцій у секунду.

Моделі також володіють технологією Live Text на iOS 15 та 5G.

Щодо iOS 15, компанія додає портретний режим у FaceTime, оновлені Apple Maps з доповненою реальністю для навігації, новим дизайном та керування приватності даних у Siri та пошті. 

Також зміниться дизайн сповіщень.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Богдан Рабешко

Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

Михайло Цимбалюк

Незалежність починається у серці кожного з нас!

Василь Чорний

Карпатські села зблизька. Частина 3

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: