Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишила без змін розмір застави в 40,26 млн грн, під яку вийшов з-під варти народний депутат групи «За майбутнє» Сергій Лабазюк.
Про це повідомляє прес-служба суду.
Як відомо, антикорупційний суд узяв під варту нардепа Лабазюка. Альтернативою йому визначили 40,26 млн грн застави. Прокурор САП і сторона захисту подали скаргу на це рішення.
«17 січня 2024 року АП ВАКС розглянула апеляційні скарги сторін захисту та обвинувачення на ухвалу слідчого судді ВАКС від 28 листопада 2023 року про застосування до народного депутата України запобіжного заходу у виді тримання під вартою до 21 січня 2024 року із альтернативою внесення застави у розмірі 40 260 000 грн. За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційні скарги сторін захисту та обвинувачення, а ухвалу слідчого судді ВАКС – без змін», – інформує АП ВАКС.
За темою
- На Львівщині військовий, який убив матір під час СЗЧ, отримав сім років ув’язнення
22.04.2025, 12:53
- У горах Румунії розгорнули рятувальну операцію: шукають українця, що кілька днів блукає без їжі та води
20.04.2025, 20:23
- У Києві юриста Конституційного суду викрили на схемі «бронювання» ухилянтів за $15 тисяч
18.04.2025, 17:46
- Після внесення 12 мільйонів гривень застави: пропагандист Назаров вийшов з-під варти
14.04.2025, 17:13
- Ідентифіковано бойовиків «лнр», які катували й грабували жителів Ізюмщини під час окупації
11.04.2025, 15:41
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині 23-річного хлопця вкусила змія
Жорстока розправа після застілля: 79-річний чоловік загинув від рук сусіда
Суперечка на дорозі закінчилася стріляниною: чоловік вистрелив у вантажівку і поранив себе
Масштабна пожежа на Львівщині: згоріло 11 будинків через підпал сухостою
На Львівщині затримали рецидивіста за пограбування пенсіонера біля обмінника: йому загрожує до 10 років тюрми
ФОТО
Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої