04.11.2024, 23:07
Антикорупційний суд арештував майно керівниці МСЕК Хмельниччини на мільйони доларів
Вищий антикорупційний суд (ВАКС) задовольнив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та арештував частину майна Тетяни Крупи, голови Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи, яка підозрюється у незаконному збагаченні.
За даними видання «Главком», арешт накладено на вилучені під час обшуків кошти: 93 тисячі доларів та 2 тисячі євро. Також під арешт потрапили інші речі з робочого місця Крупи, зокрема золоті прикраси, ноутбук, флеш-накопичувачі, мобільний телефон iPhone10 та документи, пов’язані з будівництвом і фінансами.
Крім того, в помешканні чиновниці були знайдені 3,17 мільйона доларів, 140,2 тисячі євро, 1,27 мільйона гривень, коштовності, технічна документація на земельні ділянки її чоловіка та документи, що стосуються продажу землі. Повний текст рішення суду обіцяють оприлюднити 5 листопада.
Нагадаємо, що Тетяна Крупа була взята під варту 7 жовтня, з можливістю внесення застави у розмірі 500 мільйонів гривень. Її звинувачують у схемах незаконного оформлення інвалідності для чоловіків, які бажали уникнути військової служби, через що було проведено обшуки у її службових та житлових приміщеннях. Після цього її син, Олександр Крупа, був звільнений з посади начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області.
За темою
- У Києві завершили роботи після нічного обстрілу: 9 загиблих, 33 постраждалих
01.08.2026, 19:20
- Росіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
01.08.2026, 18:41
- Російські дрони атакували склади у Броварах: одна людина загинула
01.08.2026, 15:04
- Зеленський пояснив збиття лише однієї балістичної ракети під час масованої атаки
01.08.2026, 14:40
- Росія атакувала Україну 35 ракетами, дві з яких вдалося збити – ПС
01.08.2026, 13:04
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
