• Головна
  • Новини
  • Ангели пам'яті: львівські школярі принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні саморобних ангеликів

21.11.2023, 16:40

Ангели пам'яті: львівські школярі принесли на Меморіал Героїв Небесної Сотні саморобних ангеликів

Сьогодні у Львові школярі міста проводять акцію «Ангели пам’яті»: діти приходять на Меморіал пам'ять Героїв Небесної Сотні і залишають на ньому заздалегідь зроблені ними ангелики, які символізують пам'ять про усіх загиблих за нашу державу, її гідність і свободу.

«Сьогодні на Меморіалі пам'ять Героїв Небесної Сотні ми разом зі школярами міста проводимо акцію «Ангели пам’яті». Діти власноруч виготовили символічних ангелів і тут почепити їх на меморіал чи поставити на пагорбі поруч. В такий спосіб ми хочемо всі разом згадати ті події, які були в Україні 10 років тому, і розказати дітям, чому ця революція така важлива для нашої держави», – розповів Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

Також подію відвідала Наталя Дигдалович, дружина Андрія Дигдаловича, який загинув на Революції Гідності. Вона подякувала дітям за те, що вони пам’ятають Героїв Небесної Сотні та зростають гідними українцями.

Одним з учасників акції став 10-річний Богдан. Він – ровесник Революції Гідності, тому він не пам’ятає події на Майдані, але чітко знає, що це був за період в історії нашої країни. Спеціально до цього дня хлопець вивчив Молитву українського націоналіста, яка сьогодні піднімає дух українським захисникам на фронті.

«Початок Революції Гідності – це дуже важливий день для нас, майже як День Незалежності. В День Гідності та Свободи я прийшов сюди вшанувати пам'ять героїв і прочитати Молитву українського націоналіста. Ця молитва про те, щоб військовий, українець, який захищає вас, був мужнім і не боявся йти у бій», – поділився Богдан Лоїк.

Впродовж дня сюди прийдуться учні з усіх шкіл міста, щоб віддати шану всім, хто загинув під час Революції Гідності та впродовж років боротьби за українську незалежність.

Нагадаємо, вчора, напередодні Дня Гідності та Свободи та десятої річниці від початку Революції Гідності, львівські студенти вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні та захисників України.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: