01.09.2024, 09:31
Американський фонд передав для Франківщини майже три тисячі продуктових наборів
Американський благодійний фонд Global Empowerment Mission UA (GEM), операційним директором якого є уродженець Прикарпаття Андрій Негрич, передав Івано-Франківській області 2880 продуктових наборів. Кожен пакунок містить 14 найменувань продуктів харчування: борошно, крупи, макарони, консерви рибні та м’ясні, цукор, олію, печиво, згущене молоко.
Про це повідомляє Світлана Онищук Голова Івано-Франківська ОВА, пише WN.
Як зазначила очільниця області, уся допомога буде спрямована внутрішньо переміщеним особам та соціально вразливим категоріям населення.
«Попередню інформацію щодо потреб ми зібрали від територіальних громад Прикарпаття, в яких проживають переміщені люди. Дякуємо фонду за надану допомогу! Сподіваємося на довготривалу співпрацю. Подолати труднощі можна лише разом, тому об’єднуємося, щоб допомогти тим, хто цього потребує», — підкреслила вона.
Нагадаємо, що фонд GEM одним із перших долучився до надання допомоги Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу, будівлі якого у червні зазнали пошкоджень внаслідок ракетного удару.
За темою
- Поліцейські Прикарпаття розслідують аварію, в якій загинув керманич гужового воза
17.06.2026, 10:04
- Під посівами гречки та сої: на Прикарпатті знайшли нові артефакти трипільської культури
16.06.2026, 14:55
- У суді на Прикарпатті вдова військового домоглася виплати частки з 15 млн грн допомоги
12.06.2026, 15:18
- У центрі Франківська за 64 млн грн продають офіс компанії пов'язаної з Коломойським
10.06.2026, 18:41
- Поліція Прикарпаття розслідує ДТП, у якій загинув мотоцикліст та травмувалася неповнолітня пасажирка
10.06.2026, 10:05
Обговорення
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні