Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що Фонд державного майна України прийняв рішення скасувати аукціон з продажу амбулаторії сімейної медицини у селі Великі Грибовичі.
«Сьогодні вже прийнято рішення, що ніяких торгів не буде», — заявив мер Львова.
Нагадаємо, минулого тижня Львівська обласна військова адміністрація через Фонд держмайна виставила на аукціон будівлю амбулаторії, яку будували за державною програмою з 2020 року і мали передати Львівській громаді. Електронні торги були призначені на 13 червня.
За словами мера, інформація про продаж амбулаторії шокувала мешканців Грибовичів. Андрій Садовий назвав це рішення «безглуздям» і звернувся до керівництва Фонду державного майна України невідкладно зупинити процес приватизації амбулаторії у селі Великі Грибовичі.
«Якщо за державні кошти будується амбулаторія і вона збудована, то її треба просто передати громаді, для якої її збудували», — підкреслив міський голова.
Андрій Садовий зазначив, що міська рада Львова вже приймала рішення про прийняття амбулаторії до комунальної власності, що було законно оформлено.
Тепер мер закликає припинити дебати з цього приводу і спокійно передати об'єкт громаді, щоб мешканці могли отримувати там медичні послуги.
За темою
- У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18.04.2026, 14:56
- До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
18.04.2026, 11:04
- На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
18.04.2026, 10:58
- На кордоні з Польщею виявили долар із перевищенням радіації у 1905 разів
17.04.2026, 21:49
- У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
17.04.2026, 21:31
Обговорення
Львів
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми