23.09.2020, 10:00

Amazon більше не продає кепки з написом "Black Lives Don't Matter"

Найбільшу у світі компанію з продажу товарів та послуг онлайн Amazon розкритикували за продаж кепок зі слоганом "Black Lives Don't Matter". Компанія зняла аксесуар з продажу.

Про це пише Суспільне з посиланням на BBC.

На сайті Amazon кепки за приблизно 16 доларів позиціонували як "елегантні" й такі, що стануть "приємним подарунком". Дизайн описували як "унікальний і модний" і такий, що "привертає увагу".

Британська 25-річна адвокатка із графства Ессекс Олександра Вілсон, яка раніше страждала від расизму, поскаржилася на товар, після чого кепки зняли з продажу на деякий час. Вона заявила, що її "відверто бентежить" продаж Amazon такого аксесуара і поцікавилася наявністю у компанії будь-яких чеків.

Вілсон також заявила, що хоче переконатися, що цей расистський предмет більше ніколи не будуть продавати. У відповідь адміністрація Amazon заявила, що всі продавці мають дотримуваится правил продажу компанії, а для тих, хто цього не робитиме, пообіцяла санкції, включно з видаленням їхніх облікових записів. У компанії додали, що купівля кепки більше не доступна на сайті.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: