• Головна
  • Новини
  • Адвокат заявив, що востаннє бачив Януковича ще до карантину

23.11.2021, 14:22

Адвокат заявив, що востаннє бачив Януковича ще до карантину

Адвокати колишнього президента Віктора Януковича востаннє особисто бачилися з ним до запровадження карантинних обмежень через пандемію коронавірусу.

Про це на пресконференції повідомив адвокат експрезидента Віталій Сердюк, передає кореспондент Укрінформу.

«Бачилися ми (з Януковичем – ред.) наприкінці 2019 – на початку 2020 року, до карантину, до введення обмежень, зокрема масових, по світу», - сказав адвокат.

Сердюк також зазначив, що за його інформацією, Київський апеляційний суд не розпочав провадження за фактом поданої Януковичем апеляції на вирок у справі про державну зраду.

Як повідомлялося, 24 січня 2019 року Оболонський райсуд Києва заочно засудив експрезидента Віктора Януковича до 13 років ув'язнення за державну зраду та пособництво у веденні агресивної війни.

Водночас Януковича визнали невинним за обвинуваченням у порушенні територіальної цілісності України.

Згідно з вироком, строк відбування покарання буде відраховуватися з часу затримання Януковича.

Захист Януковича подав апеляції на вирок у справі щодо держзради. 2 жовтня 2020 року Київський апеляційний суд залишив його без змін.

Про подання самим Януковичем апеляційної скарги на вирок у справі про держзраду його адвокат Сердюк повідомив на початку вересня 2021 року. Відповідно до скан-копій документів, які він виклав у соцмережі, апеляція надійшла на адресу Київського апеляційного суду 3 серпня 2021 року.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: