• Головна
  • Новини
  • АРМА оголосила повторний конкурс на управління львівським заводом «Бетонбуд»

24.09.2025, 16:05

АРМА оголосила повторний конкурс на управління львівським заводом «Бетонбуд»

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), не змогло визначити управителя для арештованого заводу «Бетонбуд» у Львові.

Попередній конкурс, який відбувся у липні 2025 року, змагалися дві компанії: ТОВ «Бетонер» зі Львова та ТзОВ «Консорціум «Будінтегра» з Запоріжжя. Спершу переможцем визнали «Будінтегру» з пропозицією 298,5 тис. грн, проте компанія відмовилась підписувати договір. Пропозицію «Бетонеру» відхилили через невідповідність тендерній документації — зокрема, відсутність кваліфікованого електронного підпису та витягу з державного реєстру.

Тепер АРМА оголосило повторний конкурс на управління заводом, що включає:

  • 100% корпоративних прав ТзОВ «Бетонбуд»;

  • виробничі приміщення та спецтехніку на вул. Городоцькій та Тараса Шевченка у Львові.

Пропозиції від потенційних управителів приймаються до 3 жовтня 2025 року.

Про завод і власників

«Бетонбуд» є одним із провідних виробників будівельних матеріалів у Львові. Кінцевими бенефіціарами є:

  • Сергій Медведчук – брат Віктора Медведчука;

  • Богдан Козак – брат бізнес-партнера Медведчука, Тараса Козака.

Сергію Медведчуку та Богдану Козаку заочно повідомлено про підозру за ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

Раніше Віктора Медведчука підозрювали у державній зраді на користь РФ. У вересні 2022 року його обміняли на 215 українських полонених.

Джерело: ZAXID.NET

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: