• Головна
 • Новини
 • 9 лютого християнська ліванська громада в Україні відзначає День святого Маруна

09.02.2020, 10:44

9 лютого християнська ліванська громада в Україні відзначає День святого Маруна

"Традиційно 9 лютого християнська ліванська громада в Україні, як і в усьому світі, відзначає День святого Маруна – покровителя вірян Лівану. Здебільшого в Україні такі святкування відбуваються у Києві, а цього року вперше у Львові.

Про це пише на своїй сторінці у ФБ пише народний депутат України, представник фракції ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк.

Михайло Цимбалюк: "Дуже цікаве явище спостерігаємо, коли в оточенні мусульманського світу, – у Лівані, є острівець християнства і він досить потужний, постійно розвивається та вдосконалюється. Свідченням цього є й те, що християни Лівану багато мандрують, вивчають історію своєї релігії, черпають нове і, щоважливо, діляться своїм досвідом із іншими. 

Так, нині в рамках святкування Дня святого Маруна в Україні, разом з моїм колегою народним депутатом Сергієм Соболєвим відвідали у Львові Молодіжний навчальний центр імені святого Яна Боско. Цей заклад створений і побудований саме за пожертви християнських світових місій і є хорошим практичним прикладом організації роботи з дітьми.

Нині Ліван, особисто для мене став набагато ближчим. Ця країна, як і Україна, сотні років страждала на шляху до своєї незалежності – численні утиски та переслідування національно свідомих мешканців, оберігання національної ідеї і те, що в нас ще попереду, - Ліван зараз вчиться жити у мирі після багаторічної війни… Нам є про що поговорити".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: