07.04.2020, 15:33

8 квітня у Львові призупинять опалювальний сезон

Від завтра, 8 квітня, подачу опалення до будинків буде призупинено. Однак при зниженні температури зовнішнього повітря — теплопостачання буде відновлено.

Натомість подача опалення до закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки) буде здійснюватися, припинення подачі теплоносія в ці установи буде на підставі листів-звернень.

Як повідомила пресслужба ЛМР з посиланням на Ірину Маруняк, заступницю міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, це буде зроблено з огляду на суттєве підвищенням на  температури зовнішнього повітря.

«Зараз спостерігаємо суттєве підвищення температури зовнішнього повітря. Тому, з метою економії коштів для мешканців, та енергоресурсів для тепловиків, від завтра подачу опалення до будинків буде призупинено.

Проте, ми будемо моніторити прогноз погоди, і при пониженні температури, теплопостачання буде відновлено", — розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, подача опалення до закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки) буде здійснюватися, припинення подачі теплоносія в ці установи буде на підставі листів-звернень від керівників закладів.

ЛМР нагадує, що відповідно до розпорядження міського голови Львова, з 2 квітня, офіційно завершився опалювальний сезон для закладів освіти — до міських шкіл і садочків.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: