• Головна
  • Новини
  • 6 вересня Львова розпочнеться турнір зі стрільби з лука «Золота осінь 2021»

04.09.2021, 12:33

6 вересня Львова розпочнеться турнір зі стрільби з лука «Золота осінь 2021»

​​​​​​​У понеділок, 6 вересня, у Львові розпочнуться Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2021». Цьогоріч на турнір, завітають понад 300 спортсменів, які представлятимуть збірні команди Білорусі, Казахстану, Грузії, Словаччини, Польщі та 13 областей України та Києва. 

Про цповідомило Управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Співорганізатором змагань є управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації. 

Найкращих визначатимуть серед дорослих спортсменів, кадетів 2004 року народження і молодших у стрільбі з олімпійського лука та серед дорослих в дисципліні блочний лук.

«Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року  проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби  з лука.  Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України», - розповідають у Львівській обласній федерації стрільби з лука.

Змагання включені до плану заходів Всесвітньої федерації стрільби з лука. Цьогоріч вони приурочені 90-річчю заснування світової федерації. У 1931 році ця історична подія трапилась саме у Львові.

Для проведення «Золотої осені 2021» також буде залучено міжнародних суддів та  спеціалізовану систему «IANSEO Archery», а фінальна частина змагань буде проведена за міжнародними стандартами з використанням прямої онлайн-трансляції та мультимедійних засобів. Поєдинки за золото та бронзу відбудуться у неділю, 11 вересня.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: