29.09.2021, 10:46
582 призовники планують покликати до війська в жовтні-грудні на Хмельниччині
582 призовники Хмельниччини планують покликати на строкову військову службу в жовтні-грудні 2021 року.
Про це Cуспільному розповів військовий комісар Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Костянтин Радченко.
За його словами, до Збройних сил України заплановано призвати 272 людини, до інших військових формувань - 310, до Національної гвардії України - 200, до Державної служби спеціального транспорту - 25, до Державної прикордонної служби - 85.
Додає: розпочнуть відправляти призовників до місць несення служби із Хмельницького обласного збірного пункту з 5 жовтня.
За словами Костянтина Радченка, особливість осіннього призову - створення дев'яти призовних комісій: у трьох районах, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою, та шістьох містах обласного значення. Військовий комісар додає: усіх призовників перед відправленням на обласний збірний пункт тестуватимуть методом ІФА на COVID-19 та скеровуватимуть на збірний пункт в разі негативного тесту.
"Під час заходів з призову громадян на військову строкову службу дотримуються усі обов’язкові заходи з недопущення розповсюдження хвороби COVID-19. Зокрема, призовні дільниці забезпечені дезінфікуючими засобами, призовники забезпечуються засобами індивідуального захисту, ведеться контроль за дотриманням між призовниками соціальної дистанції", - каже Костянтин Радченко.
Він додає: особи, які призвані на строкову військову службу, до виконання завдань в зоні Операції Об’єднаних Сил не залучаються.
За темою
- Лікаря з Хмельниччини судитимуть через смерть пацієнта після недіагностованої пневмонії
15.06.2026, 14:51
- Військовому дали 10 років тюрми за продаж на брухт автомобілів ЗСУ
09.06.2026, 12:54
- На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
08.06.2026, 13:33
- У Хмельницькому загинула 18-річна дівчина: поліція розслідує обставини трагедії
07.06.2026, 21:40
- Росіяни поцілили у елеватор "Кернел" на Хмельниччині
19.05.2026, 16:48
Обговорення
Хмельницький
ТОП
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
У Львові з 16 червня стартує новий етап гідравлічних випробувань: частина районів тимчасово залишиться без гарячої води
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні