• Головна
  • Новини
  • 5 листопада Львів мінували двічі: вранці - ЛОДА і СБУ, ввечері - торгові центри

06.11.2019, 13:05

5 листопада Львів мінували двічі: вранці - ЛОДА і СБУ, ввечері - торгові центри

Учора, 5 листопада, у Львові двічі надходили повідомлення про замінування, які виявились неправдивими. Вранці було повідомлено про замінування Львівської ОДА і СБУ, а ввечері йшлося про начебто заміновані торгові центри.

Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Отже, 5 листопада близько 09:00 год. на електронну адресу ГУ НП у Львівській області надійшло анонімне повідомлення про замінування приміщень Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18) та ГУ СБУ у Львівській області (вул. Д.Вітовського, 55). Вимог не висувалось.
На місцях ймовірного замінування працювали сили та засоби ЦЗ.

О 10:45 год. обстеження приміщень та території Львівської обласної державної адміністрації завершено. З приміщень виведено 150 осіб. Вибухового пристрою не виявлено.

О 10:35 год. обстеження приміщень та території СБУ у Львівській області завершено. Евакуація осіб не проводилась. Вибухового пристрою не виявлено.

Того ж дня, 5 листопада, близько 17:00 на електронну пошту управління патрульної поліції м. Львова надійшло повідомлення про замінування об’єктів інфраструктури (ТЦ, заходи охорони здоров’я, ...) та житлових будинків м. Львова. Проводився моніторинг ситуації та обстеження приміщень торгівельних центрів “Форум” (вул. Під дубом), “Кінг Крос” (вул. Стрийська), “Спартак” (вул. Мазепи), “ВАМ” (вул. Виговського), “Сільпо” (вул.. Шевченко). О 01:40 год. 6 листопада обстеження приміщень та прилеглої території завершено – вибухових пристроїв не виявлено.

Проводяться заходи по встановленню осіб, яка надала неправдиві повідомлення.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: