• Головна
 • Новини
 • 27 жовтня у райсуді Львова відбудеться розгляд справи Звіробій та Федини

24.10.2020, 13:55

27 жовтня у райсуді Львова відбудеться розгляд справи Звіробій та Федини

Галицький суд Львова призначив підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням волонтера Марусі Звіробій (Олени Біленької) і народного депутата від «Європейської солідарності» Софії Федини за ч.2 ст. 28 ч.1 ст.346 КК України («Погроза або насильство щодо державного діяча»).

Засідання відбудеться 27 жовтня 2020 року  о 10 годині 30 хвилин в приміщенні Галицького суду Львова на вул. Чоловського, 2.

Про засідання суду 27 жовтня нагадала на своїй сторінці у ФБ Маруся Звіробій.

«Нагадую, 27 жовтня в Галицькому суді міста Львова на 10:30 зелена жаба хоче засудити мене за стрім в інтернеті. Я вважаю, це непорозуміння… оця зелена жаба на посаді президента це непорозуміння! Тому я йому не стрімом, а наживо поясню, де його місце, наркомана обдовбаного. Вспомню йому все, і Ріфа, і Журавля, і хамство в Золотому. Стрім, до речі, теж буде, бо особисто з’явитись воно засцить. Я ще за твою горлянку потримаюсь пдр», – написала на своїй сторінці у ФБ Маруся Звіробій.

Як повідомлялося, Галицький районний суд Львова призначив підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням волонтера Марусі Звіробій (Олени Біленької) і народного депутата від «Європейської солідарності» Софії Федини за ч.2 ст. 28 ч.1 ст.346 КК України («Погроза або насильство щодо державного діяча»).

Засідання відбудеться 27 жовтня 2020 року  о 10 годині 30 хвилин в приміщенні Галицького районного суду Львова на вул. Чоловського, 2.

Потерпілим у справі проходить президент України Володимир Зеленський.

Санкція ч.1 ст.346 КК України передбачає максимальне покарання – до п’яти років позбавлення волі.

Як відомо, 26 жовтня 2019 року волонтерка Маруся Звіробій і народний депутат Софія Федина, перебуваючи у львівській кав’ярні «На бамбетлі», вели онлайн-трансляцію, в якій негативно висловилися на адресу президента Володимира Зеленського.

 • ,
 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: