Протягом поточної доби, у період з 00.00 до 18.00, противник тричі обстріляв позиції наших військ, при цьому два рази – застосувавши озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.
Про це йдеться у зведенні Операції об'єднаних сил станом на 18:00 23 лютого 2019 року.
У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник обстріляв українських захисників із протитанкового ракетного комплексу у районі населеного пункту ЧЕРМАЛИК.
У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" окупанти обстріляли позиції підрозділів Об'єднаних сил із мінометів калібрів 120 та 82 мм, автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів поблизу населеного пункту КАТЕРИНІВКА.
Внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув.
Підрозділи, на які здійснювався вогневий вплив, відповідали противнику зі штатного озброєння, яке не заборонене Мінськими угодами. Втрати противника уточнюються.
Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових.
За темою
- На Ізюмському напрямку наші ЗСУ ведуть активні бої з окупантами
03.04.2022, 11:23
- Бойові втрати противника станом на 2 квітня: особовий склад - 17 800 трупів
02.04.2022, 11:41
- Протягом поточної доби суттєвих змін в тактиці дій противника не відбулося - оперативна інформація станом на 24.00 25.03.2022
26.03.2022, 01:12
- Закарпатські штурмовики з підрозділу «Вовки» взяли у полон військових рф
22.03.2022, 00:50
- Збройні сили здійснюють контрнаступальні дії у визначених районах, - оперативна інформація станом на 24.00 18.03.2022
19.03.2022, 00:59
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні