У середу, 21 травня, Львів попрощається з військовослужбовцем Дмитром Рудиком, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають захисника на Личаківському кладовищі, на полі Почесних поховань новітніх Героїв.
Біографічна довідка захисника
Дмитро Рудик («Грек»)
(04.11.1981-29.02.2024). Львівʼянин.
Навчався у Ліцеї №93 Львівської міської ради. Після завершення навчання переїхав до Афін (Грецька Республіка), де прожив близько 20-ти років.
У 2015 році повернувся на Батьківщину та працював у деревообробній сфері. Активно займався волонтерством, регулярно допомагав українському війську. У свій вільний час захоплювався їздою на мотоциклі та подорожами. Зі слів рідних, був надзвичайно добрим, справедливим та цілеспрямованим.
Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських загарбників. Виконував бойові завдання на південному напрямку у лавах 141-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Дмитра Рудика залишилися дружина, батьки, двоюрідні брати, сестри та велика родина.
За темою
- На околиці Львова відремонтують 450 метрів дороги: вул. Конюшинну перекриють на місяць
17.06.2026, 14:50
- На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
17.06.2026, 14:31
- У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
17.06.2026, 14:16
- Львівські лікарі допомогли 69-річному тернополянину відновитися після ракетної атаки
17.06.2026, 12:27
- Частину вул. Конюшинної у Львові заасфальтують
17.06.2026, 11:33
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
