За минулий рік число українців, котрі отримали дозволи на проживання у Польщі, збільшилося на 34 тис. осіб
Про це повідомило Польське радіо.
У 2018 році число іноземців із дійсними посвідками на проживання у Польщі збільшилося на 47 тис. осіб. Про це поінформував речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк. Це на 12 тис. менше, ніж у 2017 році, і на 7 тис. менше, ніж в 2016 році.
За інформацією Управління, у групі іноземців із дійсними дозволами на проживання у Польщі найбільше зростання відбулося серед: громадян України – на майже 34 тис. осіб (до 179 тис.), Білорусі – на 4,7 тис. (до 20 тис. осіб), Індії – на 1,9 тис. (до 8,8 тис.), а також громадян Грузії – на 1,3 тис. (до 2,9 тис.) і В’єтнаму – на 0,7 тис. (до 12,4 тис.).
Найбільше (майже на 36 тис.) зросла кількість посвідок на тимчасове перебування (максимально до 3-х років), а також на постійне перебування (на 9 тис.).
Найчастішою метою перебування іноземців у Польщі є робота. Торік це була підстава для розгляду 73 відсотків справ. Крім того, 12 відсотків заявників хотіло залишитися у Польщі із родинних міркувань, а 10 відсотків – у зв’язку із навчанням.
Найбільше іноземців із дійсними дозволами на перебування є у Мазовєцькому воєводстві (114 тис. осіб), Малопольському (36 тис.), Нижньосілезькому (31 тис. осіб), а також Великопольському воєводствах (28 тис. осіб).
Фото - maidan.org.ua
За темою
- Кілька десятків мігрантів прорвались в Польщу з Білорусі
10.11.2021, 10:50
- Як вплинула на українців трудова міграція і що думають про нас поляки
28.09.2021, 17:30
- Українські трудові мігранти масово «осідатимуть» у Польщі
20.04.2021, 19:33
- Куди найчастіше виїжджали на ПМЖ українці у 2020 та 2019 роках: офіційна версія
17.12.2020, 18:15
- Населення Чехії зросло попри пандемію – завдяки 11 тисячам українців
16.12.2020, 19:55
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні