01.11.2021, 13:52
17-річний водій увігнався у бетонний місток: він і четверо пасажирів живі, але травмовані. Фото
Поліція Закарпаття розслідує ДТП, в якій травмувався неповнолітній водій та троє пасажирів.
Про це повідомила Поліція Закарпатської області.
Зокрема, на лінію «102» надійшло повідомлення від медиків про те, що до них для надання медичної допомоги доставлено чотирьох осіб після аварії на Берегівщині.
Працівники поліції швидко встановили, що дорожньо-транспортна пригода сталась в селі Великі Ком’яти. Автомобіль марки «Volkswagen Caddy» з’їхав у кювет, де зіткнувся з бетонним містком приватного дворогосподарства.
За кермом знаходився 17-річний мешканець села Боржавське, крім нього в машині перебувало двоє 18-річних хлопців та одноліток водія. Усі пасажири – мешканці села Великі Ком’яти.
Поліцейські з’ясували, що хлопець керував машиною своїх батьків. Наразі встановлюються обставини, за яких неповнолітній отримав доступ до керування транспортним засобом.
За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілим середньої тяжкості тілесне ушкодження. Автомобіль вилучено та поміщено на спецмайданчик поліції.
Слідство у справі триває.
За темою
- На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
16.06.2026, 10:45
- Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
15.06.2026, 19:50
- Смертельна ДТП у Шептицькому: жінка загинула, ще четверо людей, серед них діти, у лікарні
14.06.2026, 13:14
- Велосипедист загинув під колесами авто на трасі Львів – Луцьк
11.06.2026, 10:22
- На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
08.06.2026, 13:33
Обговорення
Ужгород
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні