• Головна
  • Новини
  • 16 вересня на «Арені Львів» відбудеться ХХ Міжнародний економічний форум

11.09.2021, 09:36

16 вересня на «Арені Львів» відбудеться ХХ Міжнародний економічний форум

На «Арені Львів» 16 вересня відбудеться ювілейний ХХ Міжнародний економічний форум. Головною особливістю цьогорічного форуму є проведення зустрічей в форматі «В2В» для забезпечення налагодження діалогу між українським та іноземним бізнесом.

Про це повідомила пресслужба міської ради Львова. 

Окрім панельних дискусій та бізнес-переговорів, в межах форуму відбуватиметься виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства.

«Міжнародний економічний форум – це найважливіша подія року в економічному житті Західної України, потужна національна і міжнародна платформа, створена для презентації України та Львівщини зокрема як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формування нової концепції ведення і розвитку бізнесу в умовах пандемії CОVID-19», - зазначають організатори.

До участі у Міжнародному економічному форумі запрошують політичну еліту України, дипломатичний корпус в Україні, український бізнес і провідні міжнародні компанії, представників торгових місій з близько 20 країн світу задля сприяння модернізації і інтеграції економіки, реалізації спільних проектів і впровадження інноваційних технологій.

Також в рамках форуму діятиме великий експо-простір з виставкою представників економічного потенціалу регіону, на якій бізнес матиме можливість представити товари та послуги свого підприємства.

Для участі в ХХ Міжнародному форумі, слід заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/qQslSgB. Кількість місць обмежена.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

Богдан Рабешко

У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

Михайло Цимбалюк

Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: