• 16-річний львів‘янин переміг на чемпіонаті України з радіоспорту

07.02.2022, 16:09

16-річний львів‘янин переміг на чемпіонаті України з радіоспорту

Впродовж січня пройшов чемпіонат України з радіоспорту «на місцях» – спортсмени змагались онлайн зі зручних для себе просторів. Змагання відбулись у три тури: телефонний радіозв’язок, телеграфний радіозв'язок (азбука Морзе) та цифровий радіозв'язок (комп'ютерний).

Про це повідомили в пресслужбі Львівської ОДА.

Сенсацією став виступ 16-річного львів'янина  Остапа Гірняка, який у  радіозв'язку на коротких хвилях з телефону провів за 4 години 272 радіозв'язки, випередив 49 значно титулованіших снайперів ефіру і заслужено став чемпіоном України.

Вчергове підтвердив свій рівень майстра спорту міжнародного класу ветеран українського радіоспорту Володимир Гордієнко, який став бронзовим призером чемпіонату України серед радіотелеграфістів.

Успішно виступила і юніорська команда області у складі Юрія Кокотайла, Анни Повідайко та Соломії Дикої, які посіли загальному заліку п’яте місце та виконали норматив кандидатів у майстри спорту України.