"Якщо говорити про плани щодо фінансування проектів міжнародними фінансовими організаціями, то у" Укрзалізниці "є підтверджене фінансування від Ебі по електрифікації лінії Долинська-Миколаїв-Колосівка. Підтверджено фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку на закупівлю вагонів. Зараз ми ведемо активні переговори спільно з ЄІБ, з обладміністраціями, по передмістю. Це (закупівля - ред.) електричок ", - зазначив Саболевскій.

Він не уточнив, скільки буде закуплено електричок і коли очікувати новий приміський рухомий склад.

Раніше глава правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов повідомив, що УЗ розробляє програму оновлення повідомлення в Київському регіоні.

"Нам вдалося за менш ніж рік реалізувати програму по забезпеченню ж / д сполучення з аеропортом" Бориспіль "... Ми плануємо повторити його і оновити приміське пасажирське сполучення в Київському регіоні. Це масштабний проект, який вимагатиме підтримки уряду і Мінінфраструктури, міської влади Києва і області ", - розповів Є. Кравцов.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" планує в 2019 році оновити майже 110 пасажирських вагонів: 46 купити і 60 - капітально відремонтувати. У приміському сполученні на 2019 рік "Укрзалізниця" запланувала оновити 24 приміських потяги. Також "Укзалізницею" розробляє програму оновлення сполучення в Київському регіоні.

Голос України