• Головна
  • Новини
  • «Діти з майбутнім»: в благодійному фонді влаштували наркопритон

04.02.2019, 18:16

«Діти з майбутнім»: в благодійному фонді влаштували наркопритон

У Луцьку в офісі благодійної організації влаштували місце для незаконного вживання наркотичних засобів неповнолітніми. У кінці січні там провели обшуки й вилучили майно.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Днями Луцький міськрайонний суд Волинської області задовольнив клопотання слідчого щодо накладення арешту на вилучене майно. Відповідну ухвалу опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що йдеться про кабінет благодійного фонду «Діти з майбутнім».

Досудове розслідування встановило, що двоє громадян, маючи на меті отримання незаконних прибутків, під виглядом благодійної організації із залученням потерпілих, орендували одну кімнату третього поверху, яка знаходиться в приміщенні на вулиці Ковельській,1 організували та утримують місце для незаконного вживання наркотичних засобів неповнолітніми особами.

Згодом в ході досудового розслідування встановлено, що за цією адресою функціонує вищезгадана благодійна організація.

У ході обшуків там вилучили документи фонду «Діти з майбутнім» (виписки, договори, квитанції, довіреності), техніку (ноутбуки, мобільні телефони), пристрій для куріння тощо.

Наразі на все це наклали арешт, оскільки є підстави вважати, що вилучені речі можуть бути предметом злочинного посягання та нести на собі його сліди та сліди злочинця. Тож все це може бути використане як доказ факту і обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.

Фото ілюстративне

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: