• Головна
 • Новини
 • У Моршині розірвали незаконний договір на 44 мільйони: після скарг та розголосу

10.09.2019, 22:08

У Моршині розірвали незаконний договір на 44 мільйони: після скарг та розголосу

Моршинська міська рада розірвала договір на оновлення природного середовища курорту Моршин (коригування) з дочірнім підприємством «Прикарпатське БМУ» ПАТ «Карпаткурортбуд» вартістю 44,3 млн грн.

Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші.

Договір розірвали за згодою сторін, а підрядникові було сплачено лише 2,5 млн грн.

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», цей договір підписали незаконно, застосувавши переговорну процедуру закупівлі, хоча підстав для такої не було. Спочатку роботи коштували лише 29,1 млн грн, однак потім підрядник поскаржився, що відбулося підвищення цін на будівельні матеріали та зростання середньої заробітної плати в будівництві, а тому уклали новий договір без конкурсу, вже  на 44,3 млн грн.

Пізніше ми розповіли, що для укладання таких договорів без конкурсних процедур всі замовники у Львівській області користуються послугами однієї компанії – ТОВ «Судове експертно-розрахункове бюро», яке за 5 тис. грн надавало висновки про те, що заміна підрядника призведе до технічних проблем. Це дозволило замовникам не проводити нові відкриті торги і при цьому збільшити суму нових договорів на значні суми.

Після публікацій експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» щодо цього та інших випадків скерували звернення до Держаудитслужби. В результаті договір в Моршині розірвали.

Зараз Моршинська міська рада проводить нові торги на ці роботи. Згідно з протоколом розкриття, окрім підрядника, з яким раніше підписали незаконний договір (дочірнє підприємство «Прикарпатське БМУ» ПАТ «Карпаткурортбуд»), участь також взяло ТОВ «Креативна фабрика Вікторія».

Однак цього нового претендента 9 вересня міськрада відхилила, бо компанія не подала забезпечення тендерної пропозиції і не підтвердила в повному обсязі відомості про працівників. Наразі тендерний комітет оцінює пропозицію «Прикарпатське БМУ».

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: