09.07.2019, 09:14

У Львові «замінували» обласну лікарню і «Форум»

Протягом доби 8 липня надійшло 3 повідомлення про замінування об’єктів у Львові, повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Близько 14:40 на електронну пошту патрульної поліції Львівської області надійшло повідомлення про масове замінування об’єктів інфраструктури м. Львова. Повідомлення було зафіксовано, проводився моніторинг ситуації.

О 17:32 надійшло повідомлення про замінування обласної клінічної лікарні на вул. Чернігівська 7. Сили та засоби ЦЗ здійснили перевірку приміщень ОКЛ. Огляд розпочато о 20:15 та завершено 21:43,  евакуація не проводилася. Вибухових предметів та вибухових речовин не виявлено.

О 18:14 у Галицький ВП ГУНП у Львівській області надійшло повідомлення про те, що на електронну адресу ТЦ “Форум” (м. Львів, вул. Під Дубом 7Б), надійшло електронне повідомлення про замінування вищевказаного торгового центру.

Сили та засоби відповідно ЦЗ здійснили перевірку ТЦ “Форум”. З приміщень виведено близько 2 120 осіб, із них 320 чоловік обслуговуючого персоналу. Пошукові роботи завершено о 20.50, вибухового пристрою не виявлено.

У всіх випадках проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиву інформацію.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Підсумки ста днів роботи Верховної Ради

  Василь Чорний

  Альма-матер Сухомлинського та творчі скарби кафедри журналістики

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: