• Головна
 • Новини
 • У Львові в будинку на вул. Хоткевича індивідуальний тепловий пункт роблять просто на гі...ні

14.06.2019, 22:56

У Львові в будинку на вул. Хоткевича індивідуальний тепловий пункт роблять просто на гі...ні

У Львові в будинку на вул. Хоткевича, 12 розрекламований міським головою Львова Андрієм Садовим індивідуальний тепловий пункт (ІТП, не конкретно цей, а як супер енергоефективна програма) роблять просто на гі...ні.

Про це повідомили мешканці будинку. Вони ж надали фото, що підтверджують це неподобство. 

Одразу нагадаємо, що у Сихівському районі за грантові кошти у багатьох будинках встановлюють ІТП. І от таке щастя випало багатостраждальному (без жодного перебільшення, але про це згодом) будинку на вул. Хоткевича, 12. Але от біда, у будинку довго і безнадійно каналізація стікає просто у підвал, і ЖЕК, а точніше, ЛКП "Житловик-С" (Шкоропад Степан Васильович) довго і безнадійно нічого з тим не роблять. Тепер от просто по гімні будуть робити стяжку під ІТП. "Хай би Садовий приїхав і прибрав то гімно, якщо його підлеглі не споможні. А то про ІТП є кому розказувати, а відремонтувати каналізацію - нікому", - кажуть знервовані мешканці.

 Тепер про багатостраждальність. Свого часу мешканці будинку номер 12 і частина мешканців суміжного будинку номер 14 змонтували власним коштом тепловий лічильник. Тепер на базі будинку номер 14 зробили ОСББ. Лічильники фізично були у їхньому підвалі. Отож, лічильники дістались будинку номер 14. Мешканцям 12-го обіцяли золоті гори. Досі чекають. Більше того, тепер вони платять взимку за тепло як ті, у кого нема теплового лічильника. Тобто дорого платять. Міська вдала в особі Садового людей банально надурила. 

Далі ще веселіше. Що мало б бути тепер. Спершу працівники ЛКП "Житловик-С" мали б відремонтувати каналізацію, почистити підвал, і потім підрядник мав би монтувати ІТП. Але ЛКП взагалі тепер начхати на будинок, бо він у стадії переходу до управляючої компанії. Замовником монтажу ІТП є "Львівтеплоенерго", підряд на монтаж виграла начебто якась прибалтійська фірма, а насправді все роблять якісь "ліві" бригади. І нема ради. Кожен робить своє. Садовий - піариться, мешканці - терплять, платять комірне і надлисають скарги, які, схоже, летять простов в космос, ЛКП б'є байдики, "Львівтеплоенерго" ділить гроші з підрядником, а "ліві" хлопці стелять стяжку по гімні.           

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Львів

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: