• Головна
 • Новини
 • У Львові психлікарня відписала 340 тис. грн охоронцям, які позмагались з новачком

18.09.2019, 09:17

У Львові психлікарня відписала 340 тис. грн охоронцям, які позмагались з новачком

КЗ ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня» за результатами відкритих торгів підписала договір з ТОВ «Охоронна компанія Сварожич» на послуги з охорони. Сума договору становить 340 тис. грн.

Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, - пишуть "Наші гроші. Львів".

Згідно з технічним завданням, фірма-переможець вночі патрулюватиме територію психіатричної лікарні на вул. Кульпарківська, 95 до кінця 2019 року. Середня вартість одного дня охорони становитиме близько 3 тис. грн.

Окрім переможця, участь у торгах взяв ще один учасник ТОВ «Донбас-безпека». Варто зазначити, що у обох компаній цінові пропозиції були абсолютно рівними – 340 тис. грн, що дорівнює очікуваній вартості закупівлі. Під час аукціону учасники не торгувались і не знижували ціни.

Тендерний комітет відхилив ТОВ «Донбас-Безпека», оскільки фірма не надала низку необхідних документів, зокрема підписаний проект договору, ліцензії, згоди на використання персональних даних і т.д. Також учасник не надав інформації про наявність аналогічного досвіду, а тому не міг перемогти у тендері. ТОВ «Донбас-Безпека» зареєстроване у Києві, і це перша участь фірми у державних закупівлях.

Окрім цього, обидві фірми подали низку однакових документів, які вимагали у довільній формі, наприклад, відомості про учасника чи довідка про незастосування санкцій, у яких припустились однакових помилок.

ТОВ «Охоронна компанія Сварожич» із статутним капіталом 1 тис. грн зареєстроване Львові, а його власниками є Сергій Веденський (51%) та Ігор Чібісов (49% статутного капіталу). Це перше державне замовлення фірми.

Фото - Львівський портал

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: