• Головна
 • Новини
 • Садовий сказав, хто очолить управління архітектури та управління екології

12.10.2019, 15:20

Садовий сказав, хто очолить управління архітектури та управління екології

Міський голова Льова Андрій Садовий під час зустрічі з найактивнішими дописувачами сторінки "Гарячої лінії міста Львова» у соціальній мережі назвав, хто очолить управління архітектури та управління екології.

Зокрема, як пише прес-служба Львівської міської ради, Андрій Садовий сказав: "В нас зараз така цікава ситуація в місті, коли управління транспорту очолив активіст велоруху. На керівника управління архітектури, поки не відбулося конкурсу, буде призначено пана Коломійця — молодого архітектора, на керівника управління екології також буде оголошено конкурс. І поки будемо шукати людину, попрошу пані Сладкову, щоб вона його очолила. Ці молоді, класні і адекватні люди дадуть драйв для міста, але без вас це буде важко робити. Тому хочу подякувати вам і вшанувати вас подяками від імені громади міста Львова", — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 Андрій Садовий подякував мешканцям та громадським активістам за допомогу владі у наведенні порядку в місті. Також мер вручив найбільш активним дописувачам подяки та грошові винагороди в сумі 5 тис грн.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: