• Головна
 • Новини
 • Садовий сказав, хто очолить управління архітектури та управління екології

12.10.2019, 15:20

Садовий сказав, хто очолить управління архітектури та управління екології

Міський голова Льова Андрій Садовий під час зустрічі з найактивнішими дописувачами сторінки "Гарячої лінії міста Львова» у соціальній мережі назвав, хто очолить управління архітектури та управління екології.

Зокрема, як пише прес-служба Львівської міської ради, Андрій Садовий сказав: "В нас зараз така цікава ситуація в місті, коли управління транспорту очолив активіст велоруху. На керівника управління архітектури, поки не відбулося конкурсу, буде призначено пана Коломійця — молодого архітектора, на керівника управління екології також буде оголошено конкурс. І поки будемо шукати людину, попрошу пані Сладкову, щоб вона його очолила. Ці молоді, класні і адекватні люди дадуть драйв для міста, але без вас це буде важко робити. Тому хочу подякувати вам і вшанувати вас подяками від імені громади міста Львова", — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 Андрій Садовий подякував мешканцям та громадським активістам за допомогу владі у наведенні порядку в місті. Також мер вручив найбільш активним дописувачам подяки та грошові винагороди в сумі 5 тис грн.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Напівгола модель знадливо танцює у «блакитній залі» Львівської галереї мистецтв

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Андрій Вихопень

  Будемо сидіти з голою д...ю вже на чужій землі і пишатися собою

  Наталя Тимчій

  Афера з ОХМАДИТом: так скоро не буде кому лікувати наших дітей

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: