03.04.2020, 15:05

Пробне ЗНО можна пройти онлайн і безкоштовно

Освітня компанія ЯвКурсі за підтримки Міжнародного інституту інновацій, відкрила можливість проходити пробне ЗНО онлайн для всіх учнів України (раніше ця можливість була доступна лише учасникам навчальних програм компанії).

Проект проводиться у рамках Програми підтримки абітурієнтів, що підтримується Міністерством освіти і науки України (лист № 2.2-4082 від 28.12.2018). Вже охоплено 114 976 старшокласників та їхніх батьків, з них 46% зареєстрованих — це 10-класники. Це вкрай важливо, адже навіть зараз, коли весь медіапростір охоплений інформацією про COVID-19, українці розуміють важливість освіти та майбутнього їхніх дітей. Саме в десятому класі потрібно задуматись над майбутньою спеціальністю, університетом та стратегією підготовки. 

“Через карантин підготовка до вступу для багатьох сімей ускладнилася: закрилися курси підготовки, оплачене Пробне ЗНО переноситься на невизначений термін, готуватися самостійно вдома складно. Ми не змогли залишатися осторонь цієї проблеми. Від підготовки до вступу залежить успішне майбутнє молоді нашої країни! 

Тому ми вирішили надати можливість пройти наше Пробне ЗНО онлайн усім старшокласникам.
Ініціатива повністю соціальна, всі витрати, пов’язані із розширенням технічної бази, підготовкою і проведенням заходу,  ми разом із партнерами беремо на себе.”  — Володимир Володін, керівник інноваційного освітнього центру ЯвКурсі. 

“У кого діти передвипускного віку — 10-11 клас? (я знаю, що у мене, але, можливо, ще у когось?). Команда ЯвКурсі дивилася-дивилася, як Міністерство освіти завалює пробне ЗНО за гроші, та вирішила зробити власну версію — не гірше і безкоштовно. Як годиться, онлайн. Платформа вже витримує чимало народу і готова витримати ще.

Записуйте своїх 10-11-класників, нехай карантин будет продуктивним і для них!” — Сергій Петренко, засновник та керівник Термінал 42. 

Проект вже підтримали 84 спільноти викладачів та батьків у соціальних мережах. І кількість зареєстрованих учнів постійно зростає.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися тут.

Дати проведення Пробного ЗНО Онлайн від ЯвКурсі: 

5 квітня — українська мова та література.

12 квітня — історія України та математика. 

26 квітня —  англійська мова, біологія, фізика.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: