• Головна
 • Новини
 • Прикордонна дорога Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий: стелять асфальт

29.07.2021, 11:12

Прикордонна дорога Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий: стелять асфальт

Підрядники асфальтують прикордонну дорогу Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий. Зокрема, верхній шар покриття стелять від Дрогобича до межі Самбірського району.  Протяжність – близько 12 кілометрів.

Про повідомили у Львівській ОДА. 

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, окремо за кошти польського кредиту капітально ремонтують частину дороги між населеними пунктами Самбір та Нижанковичі (46,4 км).

“Дорога буде відповідати європейським зразкам. Передбачено ремонт 12 мостів, освітлення, облаштування тротуарів. Упродовж двох років об’єкт заплановано ввести в експлуатацію. Ремонтні проводить підрядна організація “Онур””, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Також він повідомив, що найближчим часом Служба автомобільних доріг оголосить закупівлю на проведення ремонту останньої ділянки від Самбора до межі району. Її ремонт дозволить з’єднати дві вищезгадані відремонтовані ділянки Т-14-18.

“Ця дорога є дуже важливою для розвитку населених пунктів Самбірського району, особливо прикордонних територій, оскільки веде до до майбутнього пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце. Польська сторона очікує на результати повторно оголошеного тендеру на його будівництво”, - додав Юрій Бучко.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: