• Головна
 • Новини
 • Понад 50 людей стали жертвами отруєння в ресторані «Червона рута»

12.06.2019, 11:55

Понад 50 людей стали жертвами отруєння в ресторані «Червона рута»

У сихівському ресторані «Червона рута» кількість жертв отруєння зросла до 55 осіб, повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Як повідомлялося раніше, у суботу, 8 червня, у закладі близько ста осіб святкували весілля. Згодом частина гостей, а саме 44 особи, звернулися до лікарів зі скаргами на високу температуру (39,9о), понос, блювоту. З них 39 госпіталізували до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та Новояворівської РЛ ім. Юрія Липи.

У вівторок, 11 червня, в ЛОІКЛ почали звертались пацієнти, які вживали їжу в ресторані “Червона Рута” під час святкувань причастя і хрестин 9 червня або просто прийшли поїсти 9 та 10 червня.

Загалом в заклади охорони здоров’я області за допомогою звернулось 55 осіб (6 дітей), з них 49 осіб госпіталізовано (6 дітей), 2 пацієнти (1 дитина) виписано зі стаціонару на вимогу.

Станом на 21:00 11 червня в стаціонарі залишається 47 осіб, з них 5 дітей. Стан госпіталізованих пацієнтів середньої важкості. 6 осіб були оглянуті в ЛОІКЛ і від госпіталізації відмовились.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Сутички після Харків Прайд. Відео, +18

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Михайло Цимбалюк

  Для кожного з нас Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: